Služby

Opravy mechanizace

Společnost DS Agro Libštát s.r.o. disponuje vlastními servisními středisky v obcích Libštát a Bělá u Staré Paky. Náš tým mechaniků provádí opravy nejenom vlastních strojů, ale i strojů pro ostatní subjekty.

Zimní údržba komunikací

Udržujeme cesty v obcích Libštát, kde jezdí CASE 125 Maxxum se škrabkou a sypačem, a v obcích Bělá, Svojek a Tample, kde jezdí Zetor 16245 nebo Zetor 7745 se škrabkou nebo sypačem. Kluci vyrážejí do akce, když napadne cca 10 cm sněhu nebo na zavolání starostů zmíněných obcí.

Strojové zametání silnic, ulic, chodníků - TUCHEL P1 Plus 200 HS 560

Zametač Tuchel P1 Plus 200 HS 560 představuje lehce obslužný zametací stroj, který je poháněn hydraulickým okruhem napojeným na nosné vozidlo. Úklidový stroj lze používat buď jako samostatný smeták bez sběru nečistot, nebo se sběrem nečistot, při čemž pro tento účel je nutná montáž velkoobjemového kontejneru. Rotační úklidový smeták je zkonstruován z umělohmotných kartáčových prstenců, které mají průměr 560 mm. Pracovní šíře stroje je 2000 mm.

Strojní odstraňování náletových dřevin - NISULA 200E

Prostřednictvím DS Logistic jsme nově rozšířili nabídku služeb o strojní odstraňování náletových dřevin. Byla pořízena hlavice od finské společnosti Nisula, řady 200E. Tato hlavice umožňuje efektivně a rychle těžit dřeviny i v těžkopřístupných místech. Pomocí kleští se uchopí strom, stlačením se přitlačí na ostří a tím se odřeže. Otočná hlavice umožňuje snadnou manipulaci s uchopenou dřevinou. Na následujícím videu můžete zhlédnout ukázku práce tohoto stroje.